Οι προπονήσεις των ομάδων που θα συμμετάσχουν στο πρωτάθλημα “3 on 3” συνεχίζονται. Το γήπεδο είναι διαθέσιμο κάθε βράδυ από τις 20:30 έως τις 22:30. Αξίζει πραγματικά να απολαύσετε την προπόνησή σας υπό το φως των προβολέων, στο εξαίσιο σκηνικό της Δωδωναίας Κοιλάδας.
Ραντεβού στη Δωδώνη για το 4ο τουρνουά basket 3×3 (1-3 Αυγούστου 2024)
Λίγες μέρες απέμειναν για την έναρξη του 4ου τουρνουά basket 3×3 στη Δωδώνη Ιωαννίνων, το οποίο θα διεξαχθεί στο διάστημα 1-3 Αυγούστου 2024 (υπό την αιγίδα της Ελληνικής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης, της Περιφέρειας Ηπείρου και του Δήμου Δωδώνης). Οι προετοιμασίες από...